20' x 83" 10k Car Hauler
Our Price: $1,900










| SPECIFICATIONS | |
| Width: | 82" |
|---|---|
| Coupler Type: | Bumperpull |
| GVWR: | 9990 |
| Width: | 82 |
| Axles: | 2 |
| Brake Type: | Electric Brake |
| Condition: | Used |
| Length: | 20' |
| Price: | 1,900 |
| Deck: | 2x8 Treated Wood Floor |
| Axle Lube: | Grease |
| Color: | Black |
| Category: | Car Hauler Used |
| Store: | Penner Trailer Sales |
| Make: | Used |
| Model: | 20CARHAULER10K |
| Status: | In Stock |
| Year: | 200 |
| Tires: | 205/75R15 |
| GAWR: | 5200 |
| Ramp Gate: | Stand-Up Equipment Ramps |
| Jacks: | 7K Drop-Leg Jack |
| Length: | 240 |
| Type: | Trailer |
20' x 83" 10k Car Hauler
Our Price: $1,900